Jdi na obsah Jdi na menu
 


Maria

5. 6. 2014

maria-robotnik.jpg Jméno:Maria Robotnik Rodina:Gerard dědeček,Dr.Ivo Robotnik bratranec,Kinotobor sestřenice,Snively Robotnik bratranec Narozeniny:23.června 1944 Výška:140 cm Váha:32 kgRáda:život,světový mír,Shadow(Stín) Věk:12 (zemřela Objevuje se:Shadow the hedgehog,Sonic adventure 2001,Sonic adventure 2,Sonic X,Sonic X mext gen,Shadow hedgehog:návrat  Maria Robotnik,

 Mari Robotnik byla vnčka profesora Gearda Robotnika.Maria měla vzácný,ale teminál onemocnění zvané neurolmmund sindrom ve snaze zachránit svůj život,profesor Geard souhlasil s prezidentem stanice náměstí na vrhu s výtvorem nesmrtelnosti a vzal Mariu k klonii prostoru ark.Podařilo se vitvořit potenciální lék s pomocí carne doom,ale Maria vystřelily do zad vojáci při pokusu útéc.Maria je romanová postava v Sonic vesmír ježek.Pusobí mile a přátelsky,vypada to,že je Maria nakažena jakou nemocí a Geard hledá lék jak to vyléčut.Byla to mila dívka,která před 50 lety pomohla Geardu Robotníkovi v jeho výzkumu.Ona byla brutálně zabita gun.Ale třesně předtím,než umíra,seji podařilo přezimovat Shadow do kapse a poslat ho na zemi Maria a Shadow byli nejlepší přátelé,ona je jedina pamět zůstala na Shadow.Maria se objevuje v Sonic X jako spomínka Shedova.Byla docela klidná a jemná.V sledovala ježka,to ukáže,že ona byla také docela dětinská a hravá.

 Osobnost:Maria byla velmi milující starostlivá a přemýšlivá osoba,vždy poškytování podpory svých přátel,když oni potřebovali to.Maria byla také velmi ráda její dědeček a Shadow (Stín) který byl její nejlepší přítel.Maria je sestřenice Egmmana a vnučka supervědce Gearda Robotnika.Poprvé se objevila na scéne v Sonic adventure,Maria byla blízká kamarádka Shadova.Shadow byl stvořen,aby jí chránil,vytvořil si hezký přátelský vztah.Zní to hezké že?Ale má to háček,jednou na místo,kde žila(ve vesmíru v space colony ark) zaútočily lidé z guardian unit of natian,misleli že Geard dělá něčem ne pěkném a Shadow Mariu neochránil když utikali a Maria byla zatřelena:Maria ho předtím,než naposled vydechla,poslala v jake si rakvi nebo vaku na zem a řekla mu své poslední slovo.


Maria Robotnik (jap. マリア‧ロボトニック, Maria Robotonikku)
Narozeniny: 23. června 1944
Výška: 140 cm
Váha: 32 kg
Věk: 12
Maria je sestřenice Eggmana a vnučka supervědce Geralda Robotnika. Poprvé se objevila na scéně v Sonic Adventure 2. Maria byla blízká kamarádka Shadowa. Shadow byl stvořen,aby ji chránil,vytvořili si hezký přátelský vztah. Zní to hezky že? Ale má to háček. Jednou na místo,kde žila (ve vesmíru v Space colony ARK) zaútočili lidé z Guardian Unit of Nations,mysleli,že Gerald dělá na něčem nepěkném a Shadow Mariu neochránil,když utíkali a Maria byla zastřelena. Maria ho předtím,než naposled vydechla,poslala v jakési "rakvi" nebo "vaku" na Zem a řekla mu svá poslední slova. Maria se objevuje ve hře Shadow the Hedgehog,Sonic Adventure 2,v seriálu Sonic X a v komiksech.
Působí mile a přátelsky.
Vypadá to,že je Maria nakažena nějakou nemocí a Gerald hledá lék,jak to vyléč

Vzhled:Maria má velké tmavě modré oči a blond vlasy. Nosí ji vlnité a brzdí s modrým vlasy kapely. Oděvy-moudrý, nosí tmavě modrý top a světle modré šaty. Její boty jsou nízké podpatky kobaltu čerpadla. Jiné, než že je vidět v cutscene v bílém obleku chirurgie.

 Vnejší okolnosti v jiných mediích.Maria se objeví varchive comics kontinuity, která zabírá hodně stejnou roli v Shadow příběhu, jak se dělá ve hrách. Chová se jako sesterská postavu nebo postavu matky do stínu. Poprvé se objevila v Sonic Adventure 2 přizpůsobení. V souladu s ustálenou příběhu, tato verze Maria je Overlander , ne člověk.

 Maria je několik vystoupení v anime Sonic X  , částečné stínové paměti


maria-robonik-hedgehog.jpgJe to jako Amy Rose, ale ona je pěkná, sladký, roztomilý a krásný ježek, který byl vytvořen Dr. EggmanJejí skutečné jméno je Maria Robotnik až do její smrti 50 lety. Vrátila se k životu a teď sledovat ježka milostný zájem.

 Vzhled:Maria je blondýna ježek s blond vlasy. Má na sobě modré šaty s modro-šedé pruhy jít dolů na přední a boční stěny, pár bílých rukavic, dva modré a stříbrné rukavice, pár modré a stříbrné boty, které měly dva kovové kroužky na každé botě.Kroužky byly spojeny tenkým kusem kovu, který byl zaokrouhleno na jednom konci.

  Historie:Krátce poté, co Sonic a stín zastavil ARK od shazovat do země, profesor Gerald Robotnik použít speciální robot oživit Maria do 16-letá blondýnka ježka. Za to, že Maria je trochu vyděsil o její transformaci a dokonce i výkřiky poté, co se dívá na svůj odraz na podlaze remainsof na ARK. Má rozhovor s Geraldem Robotnik a věděl, že jeho smrt, ona pláče. Ona dostane v lusku po tom, že by se jí dostat na Zemi.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 6256
Měsíc: 254
Den: 8